Naturea Kura s tuniakom a lososom 375g

Bezobilnonové mokré krmivo pre psov je zložené minimálne s 88% čerstvého mäsa alebo rýb.

naturea_tunak_mokre_krmivo 

skladom
Kód: 5512
Značka: Naturea
€2,28
Kategória: PES
Hmotnosť: 0.375 kg

Ľahko stráviteľné ingrediencie, zelenina s prírodnými antioxidantmi a oleje pre optimálnu rovnováhu tukov. Mokré krmivá sú balené v obaloch Tetra Pack, zaručujúce čerstvosť chuti od prvého do posledného sústa.

Tento produkt neobsahuje GMO (Geneticky Modifikované Organizmy)   

Strava bez obilnín je voľbou pre tých, ktorí chcú napodobniť prirodzenú stravu psa, zlepšiť jeho zdravé stravovacie návyky, znížiť riziko potravinových alergií a zabezpečiť lepší a dlhší život.

A je ľahké pochopiť, prečo:

V porovnaní s typickými konzervovanými potravinami, bez obilninová strava Naturea je založená na báze bielkovín, obsahuje viac mäsa a rýb, rovnako ako ľahko-stráviteľných živočíšnych tukov.

Skutočne bez obilninové mokré krmivo pre psov je zložené minimálne s 88% čerstvého mäsa alebo rýb, obsahujúce proteíny presne také ako sa nachádzajú vo voľnej prírode. Ľahko stráviteľné ingrediencie, zelenina s prírodnými antioxidantmi a oleje pre optimálnu rovnováhu tukov. Mokré krmivá sú balené v obaloch Tetra Pack, zaručujúce čerstvosť chuti od prvého do posledného sústa. Neobsahujú žiadne vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu, kukuricu, pšenicu, sóju, ryžu ani lepok a používame iba prírodné konzervačné látky ako sú vitamín E a tokoferoly.    

Zloženie krmiva Naturea Kura s tuniakom a lososom 375g
kura 31,7%, tuniak 17%, losos 4%, mrkva 1%, sušená zelenina (mrkva, zemiaky, pór, brokolica), minerálne látky, vývar, vitamín E 26 mg na Kg

Garantovaná analýza:
bielkoviny: 9%, oleje a tuky: 6%, vláknina: 1,5%, vlhkosť: 80,0%, popol: 3%

Metabolická energia: 775 kcal/kg