Naturea Kura s morkou 375g

Vyvážená a kompletná strava pre Vášho miláčika. 

nature_kura

skladom
Kód: 5511
Značka: Naturea
€2,28
Kategória: PES
Hmotnosť: 0.375 kg

Ľahko stráviteľné ingrediencie, zelenina s prírodnými antioxidantmi a oleje pre optimálnu rovnováhu tukov. Mokré krmivá sú balené v obaloch Tetra Pack, zaručujúce čerstvosť chuti od prvého do posledného sústa.

Tento produkt neobsahuje GMO (Geneticky Modifikované Organizmy)   

Strava bez obilnín je voľbou pre tých, ktorí chcú napodobniť prirodzenú stravu psa, zlepšiť jeho zdravé stravovacie návyky, znížiť riziko potravinových alergií a zabezpečiť lepší a dlhší život.

A je ľahké pochopiť, prečo:

V porovnaní s typickými konzervovanými potravinami, bez obilninová strava Naturea je založená na báze bielkovín, obsahuje viac mäsa a rýb, rovnako ako ľahko-stráviteľných živočíšnych tukov.

Skutočne bezobilnonové mokré krmivo pre psov je zložené minimálne s 88% čerstvého mäsa alebo rýb, obsahujúce proteíny presne také ako sa nachádzajú vo voľnej prírode. Ľahko stráviteľné ingrediencie, zelenina s prírodnými antioxidantmi a oleje pre optimálnu rovnováhu tukov. Mokré krmivá sú balené v obaloch Tetra Pack, zaručujúce čerstvosť chuti od prvého do posledného sústa. Neobsahujú žiadne vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu, kukuricu, pšenicu, sóju, ryžu ani lepok a používame iba prírodné konzervačné látky ako sú vitamín E a tokoferoly.    

Zloženie krmiva Naturea Kura s morkou, 375g
kura 47,7%, morka 4%, mrkva 1%, sušená zelenina (mrkva, zemiaky, pór, brokolica), minerálne látky, vývar, vitamín E 26mg na Kg

Garantovaná analýza:
bielkoviny: 9%, oleje a tuky: 9%, vláknina: 1,5%, vlhkosť: 80,0%, popol: 3%

Metabolická energia: 797kcal/kg